A kto za tym wszystkim stoi?

Cześć! Nazywam się Maciek Mazurek, ale i tak wszyscy mówią na mnie ZUCH.

Wyznaję starą, dobrą startupową zasadę: zdefiniuj problem lub wyzwanie i zaproponuj jak możesz to rozwiązać.

Możemy założyć, że skoro tu jesteś i to czytasz, to stoi przed Tobą wyzwanie, a być może nawet problem – samodzielne wydanie książki. Wyzwanie zdefiniowane, czas na rozwiązanie.

Od wielu lat zajmuję się projektowaniem i grafiką komputerową. Choć tak naprawdę poruszam się na styku grafiki, mediów społecznościowych, reklamy i PR. Kilka lat przepracowałem w agencjach reklamowych, a od 2012 roku mam swoje studio graficzne. Od ponad dekady prowadzę bloga i jestem mocno zaangażowany w środowisko twórców internetowych – współorganizuję konferencję Influencers LIVE Wrocław, a także wykładam o mediach społecznościowych i grafice w Collegium Da Vinci.

Nie chcę Cię jednak zanudzać opowiadaniem o sobie, więc skrócę to do stwierdzenia, że miałem okazję pracować z wieloma autorami wydającymi w modelu self publishing.

To z kolei dało mi zaobserwować jak dużym jest to dla autora wyzwaniem.To jest tło powstania BUKEBUK, czyli rozwiązania właśnie dla Ciebie – autora self publishing.

Zebrałem zespół świetnych specjalistów i wspólnie zaopiekujemy się troskliwie Twoją książką, dosłownie od A do Z. Nasza oferta zamieni Twój maszynopis w pachnącą farbą drukarską książę czy skwierczącymi kilobitami ebooka.

Oczywiście odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości. Napisz do nas, a odpowiedzialna za komunikację Kinga poprowadzi Cię dalej.

Start typing and press Enter to search